درباره ما

این مجموعه قبل ازانقلاب اسلامی به مدیریت آقای سید عباس اعتمادنیا تأسیس گردید و فعالیت خود را درامر واردات و تأمین انواع تسمه نقاله­ های لاستیکی، برزنتی،PVC  ، استیل بلت ،لاستیک­ های  مخصوص روکش غلتک ، لاستیک­ های مقام در برابر سایش ،مقاوم در برابر روغن و کفپوش های صنعتی آغاز کرد.

این محصولات از کشورهای فرانسه، ترکیه ، کره جنوبی و چین وارد می­ شوند که در صنایع متعددی چون صنایع سیمان، فولاد، سنگ آهن ، نفت و پتروشیمی، قند، مصالح ساختمانی، مواد غذایی و غیره کاربرد دارند.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی وهمزمان با تولید تسمه نقاله در شرکت صنایع لاستیکی سهند، همکاری خود را با شرکت مزبور آغاز و سال های متمادی بخش عمده تولیدات شرکت سهند را به مصرف کنندگان ارائه نمود.

در سال 1371 با شروع به کار کارخانه لاستیک دنا در زمینه تولید تسمه نقاله، ضمن عقد قرارداد نمایندگی، کار توزیع تولیدات شرکت دنا را در حجم گسترده  آغاز کرد.

در سال 2011 ، پس از بازدید مدیران این مجموعه از خطوط تولید کارخانه KALE CONVEYOR در استانبول ترکیه ، اقدام به عقد قرارداد نمایندگی انحصاری با آن شرکت نمود. شرکت KALE  بزرگترین تولید کننده نوار نقاله در استانبول ترکیه با ظرفیت تولید 3،500 متر در روز و پیشتاز در امر صادرات تسمه نقاله به کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشد.

شرکت تسمه سپهر با بکارگیری کادری مجرب و متخصص در امر نصب و راه اندازی خطوط انتقال مواد، ضمن ارائه مشاوره به مصرف کنندگان در صنایع مختلف، آمادگی تأمین انواع تسمه نقاله­ و تجهیزات مورد نیاز مشتریان محترم را دارد و به لطف خداوند  متعال همواره آماده ارائه خدمات گسترده در بخش های مختلف صنعت می باشد.

 


طراحی سایت